Afbeelding

Voetbalprogramma tot en met 3 december DVV, SC Groessen en SV Loo

Algemeen

Zaterdag 2 december:

SC Groessen

VDZ 2 - Sportclub Groessen 2 (zat), 17:15 uur; Sportclub Groessen 4 (zat) - VDZ 3, 14:45 uur; AWC 18+1 - Sportclub Groessen 18+1, 15:00 uur; Groesbeekse Boys JO19-1 - Sportclub Groessen JO19-1, 14:30 uur; DZC ‘68 JO17-4 - Sportclub Groessen JO17-1JM, 12:30 uur; Sportclub Groessen JO16-1 - Orion JO16-2, 16:45 uur; VDZ JO16-3 - Sportclub Groessen JO16-2JM, 12:30 uur; Westervoort JO15-1 - Sportclub Groessen JO15-1, 14:45 uur; Woezik MO15-1 - Sportclub Groessen MO15-1, 10:00 uur; Sportclub Groessen JO14-1 - ST Terborg/Silvolde JO14-2JM, 13:00 uur; Eefde SP JO14-1 - Sportclub Groessen JO14-2JM, 10:30 uur; GSV ‘38 JO13-1JM - Sportclub Groessen JO13-1, 11:00 uur; Sportclub Groessen JO12-1 - Spero JO12-2, 11:30 uur; Sportclub Groessen JO12-2JM - DVV JO12-2, 10:00 uur; DVOV JO12-2 - Sportclub Groessen JO12-3JM, 08:30 uur; Angerlo Vooruit JO12-3JM - Sportclub Groessen JO12-4JM, 09:00 uur; Sportclub Groessen JO11-1JM - ESA JO11-3, 11:15 uur; Jonge Kracht, JO11-3JM - Sportclub Groessen JO11-2JM, 09:15 uur; Sportclub Groessen JO11-3JM - DVV JO11-4JM, 08:30 uur; Sportclub Groessen JO10-1JM - RKHVV JO10-1, 09:45 uur; Sportclub Groessen JO10-2 - SC Rheden JO10-1JM, 08:30 uur; DCS JO10-1 - Sportclub Groessen JO10-3JM, 08:30 uur; SJO Rijnland-Gelders Eiland JO10-2JM - Sportclub Groessen JO10-4JM, 09:00 uur; Sportclub Groessen JO9-1 - VDZ JO9-3, 08:30 uur; OSC MO9-1 - Sportclub Groessen JO9-2, 08:30 uur; Loil sv JO8-1 - Sportclub Groessen JO8-1, 09:00 uur; Sportclub Groessen JO8-2JM - GSV ‘38 JO8-1, 09:45 uur; DCS JO8-3JM - Sportclub Groessen JO8-3, 08:30 uur; SJO Rijnland - Gelders Eiland JO7-2 - Sportclub Groessen JO7-1, 11:15 uur

Zondag 3 december:

Angerlo Vooruit 1 - Sportclub Groessen 1, 14:00 uur; Sportclub Groessen 3 - HAVO 2, 10:30 uur; VDZ 8 - Sportclub Groessen 5, 13:30 uur.

DVV

Zaterdag 2 december:

v.v. Dieren 4 - DVV zat. 4, 13 uur; VVO JO19-1 - DVV JO19-1, 13.15 uur; DVV JO19-2 - Westervoort JO19-2, 12.45 uur; DVV JO19-3 - ST DVC’26/Sprinkhanen JO19-3, 14 uur; DVV JO17-1 - RKHVV JO17-1JM, 12.45 uur; Brakkenstein JO16-1 - DVV JO16-1, 14.30 uur; Elistha JO16-1 - DVV JO16-2, 12 uur; DVV JO15-1 - WVF JO15-1, 12.45 uur; DVV JO15-2 - VVO JO15-3, 11.15 uur; DVV JO14-2JM - Eendracht JO14-1JM, 9.45 uur; DVV JO13-1 - ZZC’20 JO13-1JM, 12.45 uur; ESA JO13-2JM - DVV JO13-2JM, 11 uur; DVV JO13-3 - ESA JO13-4, 8.30 uur; DVV JO12-1JM - FC Zutphen JO12-1, 9.45 uur; Sportclub Groessen JO12-2JM - DVV JO12-2, 9 uur; DVV JO12-3 - v.v. Dieren JO12-2JM, 9.45 uur; DVV JO11-1JM - OBW JO11-1, 11.15 uur; GVA JO11-1 - DVV JO11-2, 8.45 uur; DVV JO11-3JM - VDZ JO11-3, 9.45 uur; DVV JO10-1 - ST SC Westervoort/AVW ’66 JO10-1, 9.45 uur; DZC ‘68 JO10-3 - DVV JO10-2, 9.30 uur; ST SC Westervoort/AVW ’66 JO10-3 - DVV JO10-3JM, 8.30 uur; DVV JO10-4JM - Zuid Arnhem JO10-2, 8.30 uur; DVV JO9-1JM - OBW JO9-1, 9.45 uur; DVV JO9-2 - ST SC Westervoort/AVW ’66 JO9-2, 9.45 uur; WAVV JO9-1 - DVV JO9-3JM, 10.30 uur; DVV JO9-4JM - ST SC Westervoort/AVW ’66 JO9-4, 8.30 uur; DVV JO8-1 - ST SC Westervoort/AVW ’66 JO8-2, 9.45 uur; DCS JO8-2 - DVV JO8-2, 8.30 uur; HC ‘03 JO8-1 - DVV JO8-3JM, 9 uur; DVV MO17-1 - Lochem SP MO17-1, 12.45 uur; DVV MO15-1 - VDZ MO15-2, 9.45 uur; DVV MO20-1 - OVC ‘85 MO20-1, 12.45 uur; Sparta Nijkerk O23-3 - DVV O23-1, 15 uur

Zondag 3 december:

FC Bergh 1 - DVV 1, 14 uur; DVV 2 - DVC’26 3 zon, 10 uur; AZC 4 - DVV 3, 11 uur; ONA ‘53 3 - DVV 4, 11 uur; VDZ 3 - DVV 5, 14 uur; DVV 6 - Babberich 2, 12 uur; GSV ‘38 4 - DVV 7, 10 uur; DVV 8 - Ratti - Socii 3, 10 uur; DVV VR1 - Loil sv VR1, 12 uur.

SV Loo

9:45 ESA JO 9-3 - Loo JO 9-1 JM, 11:00 Loo JO 10-1  - Eldenia JO 10-4 JM, 9:30         Loo JO 11-1 JM - VVO JO 11-2, 10:00 Loo JO 13-1 JM- Jonge Kracht JO 13-2, 11:00 GVA JO 15-1 - Loo JO 15-1 JM, 13:00 Loo JO 17-1 - RKHVV JO 17-1.

Zondag 3 december:

14:00 Loo 1 - Eendr. Arnhem 1, 10:00 Loo 2 - GSV’38 2, 10:00 GSV’38 3 - Loo 3, 12:30 Varsseveld VR 2 - Loo VR 1