Afbeelding

Voetbalprogramma met Pinksteren DVV, SV Loo, Sc Groessen

Algemeen

Zaterdag 18 mei:

SC Groessen

Sportclub Groessen 2 (zat) - VDZ 2, 13:00 uur; Sportclub Groessen 3 (zat) - FC Bergh 2, 13:00 uur; VDZ 3 - Sportclub Groessen 4 (zat), 14:15 uur; Sportclub Groessen 18+1 - Valburg 18+1, 14:30 uur; Sportclub Groessen JO17-1JM - ST: DVC’26/Sprinkhanen JO17-3, 15:00 uur; Sportclub Groessen JO16-1 - SCP JO16-1, 15:00 uur; OSC JO16-2 - Sportclub Groessen JO16-2JM, 12:15 uur; Blauw Wit JO15-1 - Sportclub Groessen JO15-1, 11:00 uur; Sportclub Groessen MO15-1 - DVV MO15-1, 09:30 uur; Bemmel SC JO13-4 - Sportclub Groessen JO13-2, 10:45 uur; Sportclub Groessen JO12-2JM - DZC ‘68 JO12-5JM, 10:00 uur; Sportclub Groessen JO12-3JM - ST SC Westervoort/AVW ’66 JO12-4, 09:00 uur; Peeske ‘t JO11-1 - Sportclub Groessen JO11-1JM, 09:00 uur; Sportclub Groessen JO11-2JM - DVOV JO11-3, 08:30 uur; SV Basteom JO11-1JM - Sportclub Groessen JO11-3JM, 09:00 uur; v.v. Dieren JO10-1 - Sportclub Groessen JO10-1JM, 08:30 uur; Sportclub Groessen JO10-2 - DCS JO10-2JM, 08:45 uur; PSC JO10-1JM - Sportclub Groessen JO10-3JM, 09:00 uur; Angerlo Vooruit JO9-2JM - Sportclub Groessen JO9-2, 09:00 uur; DVV JO8-2 - Sportclub Groessen JO8-1, 09:45 uur; Jonge Kracht JO8-3 - Sportclub Groessen JO8-2JM, 09:00 uur; Sportclub Groessen JO8-3 - VVO JO8-3, 08:30 uur; Sportclub Groessen JO7-1 - DVV JO7-2, 09:30 uur; Sportclub Groessen JO7-2 - ESA JO7-1 + SCW’23 JO7-3, 09:00 uur; Sportclub Groessen JO7-3 - Concordia-W JO7-3, 11:00 uur

Maandag 20 mei:

Sportclub Groessen 1 - HC ‘03 1, 14:00 uur; HAVO 2 - Sportclub Groessen 3, 10:30 uur; Sportclub Groessen 5 - VDZ 8, 12:30 uur

DVV

Zaterdag 18 mei:

ESA 4 - DVV zat. 2, 18.15 uur; DVV zat. 4 - v.v. Dieren 4, 14.45 uur; DVV JO19-1 - DVOL JO19-1, 14.45 uur; ST. vv Montferland JO19-1 - DVV JO19-2, 15 uur; DVV JO19-3 - VVO JO19-2, 12.45 uur; ZZC’20 JO17-1 - DVV JO17-1, 11.15 uur; DVV JO16-1 - DIO ‘30 JO16-1, 11.15 uur; DVV JO16-2 - Arnhemse Boys JO16-2, 12.45 uur; GVVV JO15-1 - DVV JO15-1, 13 uur; SDC Putten JO14-1 - DVV JO14-1, 11.30 uur; Eendracht JO14-1JM - DVV JO14-2JM, 14 uur; RKHVV JO13-1JM - DVV JO13-1, 10 uur; DVV JO13-2JM - SJO AZSV - AD’69 JO13-2JM, 9.45 uur; DVV JO13-3 - ESA JO13-4, 8.30 uur; DVV JO12-1JM - DZC ‘68 JO12-2JM, 9.45 uur; Eendracht Arnhem JO12-1JM - DVV JO12-2, 12.30 uur; DVC ‘26 JO12-1JM - DVV JO12-3, 10.45 uur; DVV JO11-2 - VDZ JO11-3, 9.45 uur; PSC JO11-1JM - DVV JO11-3JM, 10.30 uur; DVV JO10-1 - DZC’68 JO10-1JM, 9.45 uur; SC Rheden JO10-2JM - DVV JO10-2, 10 uur; DVV JO10-3JM - RKHVV JO10-6, 8.30 uur; Eendracht JO10-2JM - DVV JO10-4JM, 8.45 uur; DVV JO10-5JM - ST SC Westervoort/AVW ’66 JO10-4, 8.30 uur; DVV JO9-1JM - DCS JO9-1, 9.45 uur; DCS JO9-2 - DVV JO9-2, 8.30 uur; DVV JO9-3JM - v.v. Dieren JO9-3, 8.30 uur; MASV MO9-1 - DVV JO9-4JM, 8.30 uur; DVV JO8-2 - Sportclub Groessen JO8-1, 9.45 uur; Sportclub Groessen MO15-1 - DVV MO15-1, 9.30 uur; DVV MO17-1 - DZC ‘68 MO17-1, 12.45 uur; Trekvogels MO20-1 - DVV MO20-1, 17 uur; DVV O23-1 - Juliana ‘31 O23-2, 14.45 uur.

Maandag 20 mei:

DVV 1 - SDOUC 1, 14 uur; DVC’26 3 zon - DVV 2, 10 uur; DVV 3 - AZC 4, 10 uur; DVV 4 - ONA ‘53 3, 10 uur; DVV 5 - VDZ 3, 12 uur; Babberich 2 - DVV 6, 10 uur; DVV 7 - GSV ‘38 4, 10 uur; Ratti - Socii 3 - DVV 8, 11 uur; Loil sv VR1 - DVV VR1, 11.30 uur.

SV Loo

Woensdag 15 mei:

19:00 Loo JO 13-1 JM - ESA JO 13-3

11:00 sjo Rijnland/Geld Eil JO 7-2 - Loo JO 7-1, 11:20 Loo JO 7-1 - Concordia Wehl JO 7-3, 11:40 sc Groessen JO 7-3 - Loo JO 7-1, 9:00 Jonge Kracht JO 9-1 JM - Loo JO 9-1 JM, 9:00 Angeren JO 10-1 - Loo JO 10-1, 9:30 Loo JO 11-1 JM - DZC’68 JO 11-6 JM, 16:30 VDZ JO 13-2 - Loo JO 13-1 JM, 11:30 Loo JO 15-1 JM         - SML JO 15-3, 12:00 Arnhemia JO 17-1 - Loo JO 17-1.

Maandag 20 mei:

14:00 Eendr Arnhem 1 - Loo 1, 10:30 GSV’38 2 - Loo 2, 10:00 Loo 3 - GSV’38 3, 10:00 Loo VR 1 - Varsseveld VR 2        

Afbeelding