Ico Bod
Ico Bod Foto:

Trainer Ico Bod stopt bij SC Groessen

Algemeen

GROESSEN - Ico Bod is gestopt als trainer van vierdeklasser SC Groessen. 

De oefenmeester liet zijn eenjarige contract ontbinden, omdat hij geen verbetering zag in de resultaten en hij daarom de motivatie niet meer kon vinden om verder te gaan. SC Groessen is momenteel hekkensluiter in 4E. Het laatste duel werd met 1-8 verloren van Veluwezoom.

Een moeilijke beslissing voor Bod, die bekend staat om zijn loyaliteit en lange dienstverbanden. Na vijf jaar Sprinkhanen, drie jaar RKPSC, vier jaar Angerlo V en opnieuw vier jaar Sprinkhanen hoopte hij op een succesvolle periode bij SC Groessen, maar het liep allemaal anders. 

Op het moment dat hij tekende, zag Ico Bod voldoende perspectief in SC Groessen. Dat veranderde toen bijna het hele elftal aan het eind van het vorig seizoen besloot te stoppen. Alleen topscorer Roel Laffra en verdediger Mees Vermeulen bleven de club trouw. Het tweede zaterdagteam, een vriendenteam, nam de opengevallen plek in. “Aan de inzet van de spelers lag het absoluut niet. Ik kan de jongens niets verwijten”, geeft Bod duidelijk aan.

Hoe het seizoen ook verder verloopt, zeker is dat het het laatste seizoen op de zondag wordt. In de buitengewone ledenvergadering van september is besloten om volgend jaar met het vlaggenschip over te stappen op de zaterdag. Wie de rest van het seizoen voor de groep staat is nog niet bekend.