Afbeelding

Voetbalprogramma tot en met 14 mei DVV, SV Loo en Sc Groessen

Sport

Vrijdag 10 mei:

SV Loo

19:30 sc Rheden 45+1 - Loo 45+1, 20:00 Loo 45+1 - sc Westervoort 45+1, 20:30 GSV’38 45+1 - Loo 45+1, 21:00 Loo 45+1 - DVC’26 45+1, 19:30 sc Rheden 18+1 - Loo 18+1, 20:00 Loo 18+1 - Angerlo Vooruit 18+1, 21:00 sv Loil 18+1 -Loo 18+1,21:30 Loo 18+1 - OBW 18+1

Zaterdag 11 mei:

8:30 sc Groessen JO 7-1 - Loo JO 7-1, 8:50 Loo JO 7-1 - sjo Rijnland/Geld Eil JO 7-2, 9:10 DVV JO 7-2 - Loo JO 7-1, 9:30 Loo JO 9-1 JM - ESA JO 9-3, 11:00 Loo JO 10-1 - DVV JO 10-3 JM, 9:45 sc Groessen JO 11-1 JM - Loo JO 11-1 JM, 10:00 Loo JO 13-1 JM - ESA JO 13-3 JM, 10:00 FC Bergh JO 15-2         - Loo JO 15-1 JM, 13:00 Loo JO 17-1 - OSC JO 17-2 

Zondag 12 mei:

14:00 Loo 1 - sc EDS 1, 10:00 Loo 2 - DVV 3, 12:00 DVV 6 - Loo 3, 13:00 st NVC/Den Dam VR 1 - Loo VR 1        

SC Groessen

DVV 35+2 - Sportclub Groessen 35+1, 19:30 uur

Zaterdag 11 mei:

Beuningse Boys 2 - Sportclub Groessen 2 (zat), 14:00 uur; DVV 2 - Sportclub Groessen 3 (zat), 14:45 uur; Sportclub Groessen 5 (zat) - VVO 3 (zat.), 15:00 uur; ONA ‘53 18+1 - Sportclub Groessen 18+1, 14:30 uur; Sportclub Groessen JO19-1 - ST: Terborg/Silvolde JO19-1, 13:00 uur; FC Zutphen JO17-5 - Sportclub Groessen JO17-1JM, 12:30 uur; Union JO16-1JM - Sportclub Groessen JO16-1, 15:00 uur; Sportclub Groessen JO16-2JM - Bennekom JO16-3, 15:00 uur; Sportclub Groessen JO15-1 - VVO JO15-2, 13:00 uur; Sportclub Groessen MO15-1 - SVO VV Pinkenberg MO15-3, 09:30 uur; RKHVV JO14-1 - Sportclub Groessen JO14-1, 10:00 uur; SML JO13-4 - Sportclub Groessen JO13-1, 10:00 uur; Sportclub Groessen JO12-1 - DVOV JO12-3, 09:00 uur; Sprinkhanen JO12-1 - Sportclub Groessen JO12-2JM, 10:30 uur; Sportclub Groessen JO11-1JM - Loo JO11-1JM, 09:45 uur; DVC ‘26 JO11-2JM - Sportclub Groessen JO11-2JM, 08:45 uur; Sportclub Groessen JO10-1JM - SJO Rijnland - Gelders Eiland JO10-1JM, 10:00 uur; GSV ‘38 JO10-1JM - Sportclub Groessen JO10-2, 09:00 uur; DVV JO10-4JM - Sportclub Groessen JO10-4JM, 08:30 uur; Sportclub Groessen JO9-2 - DVV JO9-3JM, 08:45 uur; Sportclub Groessen JO8-1 - DCS JO8-1, 09:45 uur; Sportclub Groessen JO8-2JM - ST SC Westervoort/AVW ’66 JO8-5, 08:30 uur; EDS JO8-1 - Sportclub Groessen JO8-3, 09:30 uur; Sportclub Groessen JO7-1 - Loo JO7-1, 08:30 uur; Sportclub Groessen JO7-2 - ESA JO7-1 + Zuid Arnhem JO7-2, 09:00 uur; Sportclub Groessen JO7-3 - Concordia-W JO7-3, 09:00 uur

Zondag 12 mei:

Rijnland 1 - Sportclub Groessen 1, 14:00 uur; Sportclub Groessen 3 - Angeren 3, 10:30 uur; Sportclub Groessen 4 - SDZZ 6, 10:00 uur; SDZZ 4 - Sportclub Groessen 5, 10:00 uur

Maandag 13 mei:

AVW ‘66 JO19-1 - Sportclub Groessen JO19-1, 20:00 uur; DVOV JO12-4 - Sportclub Groessen JO12-3JM, 18:00 uur; Sportclub Groessen JO11-3JM - DVOV JO11-5, 18:30 uur; PSC JO9-1 - Sportclub Groessen JO9-1, 18:30 uur

Dinsdag 14 mei:

Sportclub Groessen JO16-1 - Union JO16-1JM, 19:00 uur

DVV

Zaterdag 11 mei:

DVV zat. 2 - Sportclub Groessen 3, 14.45 uur; DVV zat. 3 - Arnhemia 2, 14.45 uur; DVOV 7JM - DVV zat. 4, 14.30 uur; Excelsior Z. JO19-1 - DVV JO19-1, 10.30 uur; DVV JO19-2 - DCS JO19-3, 12.45 uur; FC Winterswijk JO19-4 - DVV JO19-3, 13 uur; DVV JO17-1 - v.v. Dieren JO17-1, 12.45 uur; csv Apeldoorn JO16-2 - DVV JO16-1, 15 uur; SKV JO16-1 - DVV JO16-2, 12.30 uur; DVV JO15-1 - Theole JO15-1, 12.45 uur; DVV JO15-2 - SKV JO15-3, 11.15 uur; DVV JO14-1 - Arnhemse Boys JO14-1, 11.15 uur; DVV JO14-2JM - Bennekom JO14-5, 9.45 uur; DVV JO13-1 - ST DVC’26/Sprinkhanen JO13-1JM, 12.45 uur; ST Erix/KSV JO13-1JM - DVV JO13-2JM, 10 uur; Brakkenstein JO13-2 - DVV JO13-3, 9 uur; VIOD JO12-1JM - DVV JO12-1JM, 9.45 uur; DVV JO12-2 - GSV ‘38 JO12-1, 9.45 uur; DVV JO12-3 - DCS JO12-3, 9.45 uur; DVV JO11-1JM - VIOD JO11-1, 11.15 uur; ST SC Westervoort/AVW ’66 JO11-1 - DVV JO11-2, 9.45 uur; DVV JO11-3JM - OBW JO11-3, 9.45 uur; DVC ‘26 JO10-1JM - DVV JO10-1, 8.45 uur; DVV JO10-2 - OBW JO10-4JM, 9.45 uur; Loo JO10-1 - DVV JO10-3JM, 11 uur; DVV JO10-4JM - Sportclub Groessen JO10-4JM, 8.30 uur; OBW JO10-5 - DVV JO10-5JM, 9.45 uur; SDZZ JO9-1JM - DVV JO9-1JM, 10 uur; DVV JO9-2 - GSV ‘38 JO9-1, 9.45 uur; Sportclub Groessen JO9-2 - DVV JO9-3JM, 8.45 uur; DVV JO9-4JM - Wodanseck JO9-1JM, 8.30 uur; DVV JO8-1 - RKHVV JO8-2, 9.45 uur; DVC ‘26 JO8-2JM - DVV JO8-2, 10.45 uur; DVV JO8-3JM - DZC ‘68 JO8-7, 8.30 uur; VDZ MO15-2 - DVV MO15-1, 12.15 uur; DVV MO17-1 - ZZC’20 MO17-1, 12.45 uur; DVV MO20-1 - ST. SV Helios/SV Schalkhaar MO20-1, 12.45 uur; ESA O23-1 - DVV O23-1, 14.30 uur

Zondag 12 mei:

Concordia-W 1 - DVV 1, 14 uur; DVV 2 - Sportclub Groessen 3, 14.45 uur; DVV 3 - Arnhemia 2, 14.45 uur; DVOV 7JM - DVV 4, 14.30 uur; Bataven 8 - DVV 5, 9.30 uur; DVV 6 - Loo 3, 12 uur; GVA 4 - DVV 7, 10.30 uur; DVV 8 - Kilder 6, 10 uur; DVV VR1 - FC Bergh VR3, 12 uur.