Bijeenkomst Valpreventie
AlgemeenDUIVEN - In de Samen Op weg kapel geeft het Beweegteam Duiven-Westervoort op 16 september om 14.30 uur een voorlichtingsbijeenkomst over valpreventie. Beweegmakelaar Luuk van Ophuizen, een fysiotherapeut en yogadocente Beate leggen uit hoe vallen te voorkomen is.
Vallen is de meest voorkomende oorzaak van letsel in Nederland. Veiligheid NL telde in 2023 ongeveer 115.000 bezoeken aan de Spoedeisende Hulp door een val. De directe medische kosten bedroegen dat jaar naar schatting 1,4 miljard euro.
Tijdens de bijeenkomst staat één vraag centraal: wat kun je zelf doen om vallen en blessures te voorkomen? Het antwoord is bemoedigend. Spieren hebben tot ver na het negentigste levensjaar nog het vermogen om sterker en groter te worden.
Aanmelden hoeft niet. Meer informatie: Baukje Boschker, telefoon: 0614159761.